Fox aneb PMR & CB

Experimentátor s PMR , začátečník na CB

Tvůj lokátor: Lokátor protistanice: Vzdálenost: km

2007

Sobotní výlet - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2150":
Katharina
A speedy evaluation on Yahoo and yahoo and search engines will uncover a person certain thousand's of grownup courting planet-extensive-world-wide-web internet web sites. Of coaching training teaching program only a few of them are undoubtedly value your time. Essential grownup courting phrase big web site net internet sites abound with capabilities along with a couple of have as an entire great deal of as ten million customers. Seriously actually ought to you indicator up for any significant grownup connection entire earth-substantial-world wide web website world wide web word wide web webpage? Inside up coming amount of paragraphs you could be planning to discover the several tips pertaining to the ideally suited grownup intimate relationship entire earth-considerable-term huge net planet-broad-web net-web sites.

Stop by my web site free live sex
Eric
Nice Web-sitе, Ѕtick to the great woгk.
Thanκ yοu.

My ωеbsite ... click the up coming web page
hs_comp
Hih Foxi, Třeba jen zkoušel klávesnici jak mu píše...smiley
FoxJirny
Tak trochu předpokládám určitou inteligenci. Nevidím důvod, proč by někdo tapetoval na webu s průměrem 30 návštěv denně - to není atraktivní.

a když by k něčemu došlo, zruším komentáře a basta.

smiley
To je jako stvořený pro "prozváněče" vzkazovníků ... :-(((
+
-
*
Franta CV
To je hezká automatizace Foxíku. Opište kontrolní kód. Ja ja. Aby ti mohl napsat i úplnej blbec jako třeba já, tak ho tam máš pro sichr už předvyplněný? :-)))

FCV
FoxJirny
Hvězdárna Ondřejov, radarová louka. Cca 535 mnm. Za mnou je ještě asi 10m převýšení k observatořím. Mmch, z tohohle místa jsme spolu taky mluvili.

1  
2