Fox aneb PMR & CB

Experimentátor s PMR , začátečník na CB

Tvůj lokátor: Lokátor protistanice: Vzdálenost: km

2007

Sobotní výlet

  aneb Zima nezima, furt se vysílá
 

 

 

Páteční  večerní rozkaz byl milostivý a ponechal mi možnost vyrazit v sobotu na kopec. Je pravdou, že hlavním důvodem byly neštovice, které se na  Matějovi Jirny objevily a znemožnily tak jakékoli plánované akce.

 

Vyrážel jsem za zatažené oblohy, která věstila sníh. Celkem jsem byl překvapen, když po příjezdu na Ondřejov, bylo na parkovišti asi pět aut.

Sestavil jsem proprietky a ve dvě začal hulákat do éteru. Ku své značné nelibosti jsem záhy zjistil, že vánoční dárky ještě nespočívají v hlubinách šifonérů a baterie jsou stále nabity.

Prozvánění, dětské hlásky i dospělí...zrůdná to kakofonie pro ucho.

Po dvaceti minutách jsem začínal zoufat, myšlenka na návrat začínala nabývat rozměru reality.

Když vtom...........nebeský zazněl zhůry hlas..... Romulus !!!

Na bunkru na Točné, v doprovodu dcerky a za nádherných 59+++. No a pak už se to rozběhlo, nevím už přesně v jakém pořadí...

Petr2 Bohnice... velice slabě, Marek Řevnice p. Mořinka, Vašek Mořina, Mára Praha na Hazmburku( solidní výkon vzhledem k počasí ), Tomáš Borotín p. Libenice a Petr Dobřejovice za rohem na rozhledně Mandava.

 Díky všem za pěkná spojení. Běhalo to tak pěkně, že jsem oproti plánovanému konci ve tři přetáhl až do půl čtvrté. Je poravda, že se na tom podepsalo i nádherné počasí. Kousek z nálady je tady dole.

       

 

 

 

 

 

 

Takhle si vybral daň Kyrill 

Poslední komentáře
07.06.2013 05:32:35: A speedy evaluation on Yahoo and yahoo and search engines will uncover a person certain thousand's o...
09.03.2013 18:21:43: Nice Web-sitе, Ѕtick to the great woгk. Thanκ yοu. My ωеbsite ... click the up coming web page...
10.02.2007 18:56:40: Hih Foxi, Třeba jen zkoušel klávesnici jak mu píše...smiley${1}
09.02.2007 19:24:53: Tak trochu předpokládám určitou inteligenci. Nevidím důvod, proč by někdo tapetoval na webu s průměr...