Fox aneb PMR & CB

Experimentátor s PMR , začátečník na CB

Tvůj lokátor: Lokátor protistanice: Vzdálenost: km

2006

Sobota 02.12.2006

aneb Konec dobrý, všechno dobré
 

 

Tak se mi podařilo v sobotu dojednat podmínky pro šíření signálu z kopce - jinak řečeno: odvezl jsem XYL s princeznou do hyper-super-mega marketu a s juniorem jsme vyrazili na kopec.

Dostal jsem tip od Romula na chodivý kopec nedaleko od vyzkoušeného Ondřejova. Na místo jsme dorazili v dobrém čase i náladě a po cca 500m pochodu jsme byli pořád v lese. No, vyhledali jsme místo, které alespoň trochu připomínalo paseku a pokusili se o spojení. Na GP 1/4 s Albrechtem nic, mladýmu jsem půjčil Inteka 4040 a díky tomu, že se pohyboval jak neřízená střela, ulovil Romula na Brdech za 5/9 :) .

Tak jsme s ním pohovořili a jali se hledat příhodnější stanoviště k vysílání. To jsme našli o kousek výše a zdařilo se spojení s Artabanem Zdeňkem Pokratice - Litoměřice 5/4-6 na portejblu Vrchovina.

No a to bylo bohužel všechno. Vím, že byl v éteru i Tomáš Borotín a Marek Řevnice, ale ani jednoho z nich jsme nepobrali. Zkoušeli jsme brejkovat na několik dalších lidí, které jsme při scanování zaslechli, ovšem bez odezvy.

Junior - jinak od soboty známý jako Matěj Jirny, se činil a bez uzardění výzvoval a brejkoval. Vyzkoušel si to a příště prý musíme na jiný kopec, aby nás strejdové na druhý straně slyšeli.

 Tudíž shrnuto a podtrženo, semínko bylo zaseto a teď opatrně budu opečovávat, aby vzklíčilo a zakořenilo. Díky této pozitivní zprávě na závěr vyšel víkend celkem  kladně.

A před chvílí jsem si našel další zajímavou lokalitu, tak to při nejbližší příležitosti půjdeme  testovat

A poslední dobrá zpráva, Moxonek už je hotov, ještě zbývá finalizace.

Žádné komentáře