Fox aneb PMR & CB

Experimentátor s PMR , začátečník na CB

Tvůj lokátor: Lokátor protistanice: Vzdálenost: km

2006

Rozloučení se starým rokem

aneb Jak to bylo
 

 

Než jsem stačil mrknout, rok je pryč. A jak to tak zpětně probírám, stalo se toho tolik, že se až jednomu nechce věřit.

Tchán porazil rakovinu, XYL se vrátila do práce a Princezna s Modrookým (Matěj Jirny) rostou jak z vody. No a z Foxe se stal pomerančovník, ryby ustoupily do pozadí a na příští rok už asi povolenku kupovat nebudu (což mi připomíná, že se musím podívat kdy jsou schůze a vrátit úlovkovej lístek).

 

Tak jsem si dnes vyrazil na poslední letošní portejblík. Jerry avizoval portejbl na Jizeře a protože bylo hezky, neodolalo hodně anténou praštěných.

Vybral jsem si naposled vyzkoušenou lokalitu Klokočná (JN79IW) 500 mnm. Dokonce se mi jeden večer podařilo věnovat stavbě nového Moxonka a tak jsem se těšil jak malej Jarda až ho vyzkouším v reálu.

Poučen z předchozích nezdarů....sice jsem elektrickou kytaru nevyrobil, zato jsem se dobře oblékl a uvařil čajíček. Zabalil jsem všechno potřebné i nepotřebné a musím konstatovat, že se mi to příslušenství nějak rozrůstá. O nějakém lehkém přesunu se nedá vůbec mluvit. A že bych to odvezl na kole, no asi by to šlo.

Přesun proběhl bez problémů, cesta byla suchá, místy mokrá. Sněhu na místě asi 5 cm a teplota kolem nuly. Svítíčko slunilo, štěkové pesali akorát štípy nemouchaly, páč na ně bylo zima. Rozbalil jsem Frankensteina, což je můj víceúčelový multidržák antén (jelikož foťák zvostal doma obrázek "někdy příííštěěě"). Dal jsem si i běžeckou vložku, bo jsem zapomněl GP na střeše auta. Mno, antény stály, Albrecht nabit a připojen, můžeme začít.

 

Jako první , jak jinak, Roman Modřany toho času pracovně na portejblu v Jesenici, 59+.

A pak to šlo jako na drátkách, doslova, Drátek Rumburk a Jožka Varnsdorf portejbl Jasná, Bombaso Horní Počernice z kuchyně, Standa Králíky portejbl Slamník - po krátkém boji v éteru, Artabani na Vrchovině(bral jsem je i bez antény-fakt nekecám), Vašek Rudná portejbl letiště Bubovice, Petr Dobřichovice portejbl za rohem na Radimovicích, Michal Polepy portejbl Uhlířské Janovice(snad), Jarda portejbl Mníšek pod Brdy z rodinného výletu, Aleš Litoměřice u Artabanů na Vrchovině.

Rok by se měl uzavírat optimisticky - tak do toho. Marek Řevnice ulovil Foxe !!! Konečně direktně z portejblu na Mořince.

 

Pánové a dámy, Fox Jirny Vám všem děkuje za spojení a přeje ještě jednou hlavně zdraví, zbytek už si kupte sami.

Poslední komentáře
31.12.2006 22:13:57: Ahoj Foxi. Super článek. Moc jsem se pobavil a jsem rád, že jsi si mě nechal na závěr článku. Jen ta...